2009-10 sezonunda 93. kez düzenlenen Coupe de France'ı kazanan; finale kadar gelen ve 1 Mayıs 2011 tarihinde finalde AS Monaco FC'yu 1-0 yenen Paris Saint-Germain olmuştur. Böylece PSG, Fransa Kupası'nı 8. kez kazanmış oldu.
7. Tur
Maçlar; 21-22 Kasım tarihlerinde oynandı.
Maç no.
|
Ev sahibi takım
|
Skor
|
Deplasman takım
|
1
|
Saint-Gaudens-Violette
|
1-3
|
Pau
|
2
|
Blanquefort
|
0-1
|
Trélissac
|
3
|
Perpignan Canet
|
1-2
|
Agen
|
4
|
Marignane
|
1-0
|
Bastia
|
5
|
Lattes
|
1-0
|
Bayonne
|
6
|
Arles-Avignon
|
0-1
|
Luzenac
|
7
|
Balma
|
2-0
|
Pamiers
|
8
|
Calvi
|
3 - 2 (uz.)
|
Borgo
|
9
|
Vénissieux
|
1-4
|
Rodez
|
10
|
Feurs
|
1-0
|
Saint-Priest
|
11
|
Bagnols Pont
|
4-2
|
Bourgoin-Jallieu
|
12
|
Toulon
|
1-2
|
Villefranche
|
13
|
Ain Sud
|
0-4
|
Cannes
|
14
|
Grande Motte
|
2-1
|
La Murette
|
15
|
Istres
|
1-2
|
Nîmes
|
16
|
Saint-Germain-des-Fossés
|
1-6
|
Thiers
|
17
|
Cassis Carnoux
|
1 - 1 (uz.) (2-4 p)
|
Ajaccio
|
18
|
Annonay
|
1 - 0 (uz.)
|
Valence
|
19
|
Yzeure
|
1 - 1 (uz.) (4-3 p)
|
Clermont
|
20
|
Seyssinet Pariset
|
0-2
|
Montceau Bourgogne
|
21
|
Vallières
|
0-3
|
Évian
|
22
|
Mont Pilat
|
0-1
|
Bressane Marboz
|
23
|
Montluçon
|
0 - 0 (uz.) (2-4 p)
|
Nevers
|
24
|
Trémery
|
0-3
|
Thionville
|
25
|
Créteil
|
0-2
|
Tours
|
26
|
Amnéville
|
0-3
|
Dijon
|
27
|
Reims
|
1 - 1 (uz.) (5-6 p)
|
Saint-Dizier
|
28
|
Montereau
|
0-2
|
Moissy-Cramayel
|
29
|
Selongey
|
1-0
|
Toul
|
30
|
Jarville
|
2 - 2 (uz.) (2-4 p)
|
La Chapelle Saint-Luc
|
31
|
Sens
|
1 - 2 (uz.)
|
Vesoul
|
32
|
Forbach Marienau
|
3-1
|
Robertsau
|
33
|
Jura Dolois
|
1 - 3 (uz.)
|
Metz
|
34
|
Colmar
|
5-2
|
Baume-les-Dames
|
35
|
Besançon
|
4-1
|
Sarrebourg
|
36
|
Bischheim Soleil
|
0-6
|
Troyes
|
37
|
Biesheim
|
1-3
|
Strasbourg
|
|
Maç no.
|
Ev sahibi takım
|
Skor
|
Deplasman takım
|
38
|
Mulhouse
|
2 - 2 (uz.) (7-6 p)
|
Sarre-Union
|
39
|
Saint-Louis Neuweg
|
2-1
|
Oberlauterbach
|
40
|
Seclin
|
5-4
|
Luneray
|
41
|
Issy-les-Moulineaux
|
1 - 1 (uz.) (2-3 p)
|
Loon-Plage
|
42
|
Sin Le Noble
|
0-2
|
Les Lilas
|
43
|
Compiègne
|
1 - 0 (uz.)
|
Arras
|
44
|
Chambly
|
2-5
|
Saint-Ouen l'Aumône
|
45
|
Tourcoing
|
1-2
|
Marquette
|
46
|
Rouen
|
2 - 4 (uz.)
|
Beauvais
|
47
|
Caen
|
1-0
|
Dunkerque
|
48
|
Aire-sur-la-Lys
|
5-0
|
Feignies
|
49
|
Calais
|
1-3
|
Sedan
|
50
|
Hermes
|
1-2
|
Cambrai
|
51
|
Saint-Quentin
|
3-1
|
Maubeuge
|
52
|
Roissy-en-Brie
|
1-7
|
Amiens
|
53
|
Le Havre
|
0-1
|
Avion
|
54
|
Lumbres
|
1-2
|
Marck
|
55
|
Fresnoy-le-Grand
|
3-0
|
Neuilly-sur-Marne
|
56
|
La Ferté-Bernard
|
4-0
|
Courbevoie
|
57
|
Flers
|
0-1
|
Aubervilliers
|
58
|
Pacy Vallée-d'Eure
|
1-0
|
Villemomble
|
59
|
Bonchamp-Lès-Laval
|
2-1
|
Fougères
|
60
|
Angers
|
1 - 0 (uz.)
|
Poissy
|
61
|
Versailles
|
2-1
|
Granville
|
62
|
Laval
|
2-0
|
Vitré
|
63
|
La Flèche
|
2-3
|
Chartres
|
64
|
Vannes
|
4-1
|
La Vitréenne
|
65
|
Tregunc
|
2-3
|
Les Herbiers
|
66
|
Montgermont
|
1-4
|
Plabennec
|
67
|
Cherbourg
|
4-0
|
Chantepie
|
68
|
TA Rennes
|
3-1
|
Saint-Renan
|
69
|
Plouvorn
|
2-0
|
Combourg
|
70
|
Concarneau
|
3-0
|
Nantes
|
71
|
Paimpol
|
2-1
|
Chateaubriant
|
72
|
Saint-Fulgent
|
1-7
|
Orléans
|
73
|
Saint-Mars-la-Brière
|
0-5
|
Brest
|
74
|
Saumur
|
3-1
|
Châteauroux
|
75
|
Cognac
|
0-1
|
Feytiat
|
76
|
Romorantin
|
5-2
|
Poitiers
|
77
|
Cholet
|
3-2
|
Moulins
|
78
|
Saint-Sébastien-sur-Loire
|
1-3
|
Chauray
|
79
|
Saint-Jean-le-Blanc
|
0-2
|
Niort
|
|
Bölge dışındaki maçlar
Maç no.
|
Ev sahibi takım
|
Skor
|
Deplasman takım
|
1
|
Marie Galante
|
2-3
|
Le Poiré-sur-Vie
|
2
|
Excelsior
|
1-0
|
Quimper
|
3
|
Manu-Ura
|
0-3
|
Raon-l'Etape
|
4
|
Vendée Luçon
|
2-1
|
Franciscain
|
|
Maç no.
|
Ev sahibi takım
|
Skor
|
Deplasman takım
|
5
|
Quevilly
|
6-0
|
Kawéni
|
6
|
Pontivy
|
5-0
|
Cayenne
|
7
|
Avranches
|
5 - 3 (uz.)
|
Mont-Dore
|
|
8. Tur
Maçlar; 12-13 Aralık tarihlerinde oynandı.
|
Maç no.
|
Ev sahibi takım
|
Skor
|
Deplasman takım
|
24
|
Bonchamp-lès-Laval
|
1 - 1 (uz.) (5-4 p)
|
Paimpol
|
25
|
Cherbourg
|
0-3
|
Avranches
|
26
|
Pacy Vallée-d'Eure
|
0-2
|
Quevilly
|
27
|
Cholet
|
2 - 2 (uz.) (4-5 p)
|
Saumur
|
28
|
Aire-sur-la-Lys
|
0-1
|
Seclin
|
29
|
Sedan
|
3-1
|
Moissy-Cramayel
|
30
|
Cambrai
|
0-1
|
Aubervilliers
|
31
|
Loon-Plage
|
1-2
|
Marquette
|
32
|
Les Lilas
|
0-1
|
Caen
|
33
|
Amiens
|
2-1
|
Avion
|
34
|
Marck
|
2 - 2 (uz.) (2-4 p)
|
Compiègne
|
35
|
Tours
|
2-1
|
Montereau
|
36
|
Saint-Ouen l'Aumône
|
1 - 1 (uz.) (3-2 p)
|
Yzeure
|
37
|
Nevers
|
1-4
|
Beauvais
|
38
|
Fresnoy-le-Grand
|
0-1
|
Saint-Quentin
|
39
|
Versailles
|
1-0
|
Dijon
|
40
|
Troyes
|
2-1
|
Selongey
|
41
|
Saint-Dizier
|
4 - 3 (uz.)
|
Orléans
|
42
|
Angers
|
5-0
|
Excelsior
|
43
|
Chartres
|
1-2
|
Les Herbiers
|
|
Son 64
Maçlar; 9-10 Ocak tarihlerinde oynandı.
Son 32
Maçlar; 3-10 Şubat tarihlerinde oynandı.
Son 16
Maçlar; 17 Şubat tarihlerinde oynandı.
Çayrek final
Maçlar; 23-24 Mart tarihlerinde oynandı.
Yarı final
Maçlar; 13-14 Nisan tarihlerinde oynandı.