WK skeleton 2011 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gehouden in | Königssee | ||||||
Jaar | 2011 | ||||||
Data | 20 t/m 26 februari | ||||||
Sport | Skeleton | ||||||
Organisator | FIBT | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De wereldkampioenschappen skeleton 2011 werden gehouden van 20 tot en met 26 februari 2011 in het Duitse Königssee. Net als twee jaar geleden stonden er drie onderdelen op het programma. Tegelijkertijd werden ook de wereldkampioenschappen bobsleeën afgewerkt.
Alle aangegeven tijdstippen zijn Midden-Europese Tijd en geeft het tijdstip aan waarop de eerste run op die dag van het desbetreffende onderdeel start.
Discipline | 20 februari | 24 februari | 25 februari | 26 februari |
---|---|---|---|---|
Mannen | run 1 en 2 (10.30) | run 3 en 4 (09.00) | ||
Vrouwen | run 1 en 2 (12.30) | run 3 en 4 (15.30) | ||
Landenwedstrijd * | Alle runs (14:30) |
Onderdeel | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Mannen | Martins Dukurs | LAT | Aleksandr Tretjakov | RUS | Frank Rommel | GER |
Vrouwen | Marion Thees | GER | Anja Huber | GER | Mellisa Hollingsworth | CAN |
Landenwedstrijd | Michi Halilović Sandra Kiriasis Stephanie Schneider Marion Thees Francesco Friedrich Florian Becke |
GER | Frank Rommel Cathleen Martini Kristin Steinert Anja Huber Karl Angerer Alex Mann |
GER | Jon Montgomery Kaillie Humphries Heather Moyse Mellisa Hollingsworth Lyndon Rush Cody Sorensen |
CAN |
Plaats | Land | Goud | Zilver | Brons | Totaal |
---|---|---|---|---|---|
1 | Duitsland | 2 | 2 | 1 | 5 |
2 | Letland | 1 | 0 | 0 | 1 |
3 | Rusland | 0 | 1 | 0 | 1 |
4 | Canada | 0 | 0 | 2 | 2 |
Totaal | 3 | 3 | 3 | 9 |
Mannen[bewerken | brontekst bewerken]
|
Vrouwen[bewerken | brontekst bewerken]
|
# | Land | Naam | Tijd |
---|---|---|---|
4 runs | |||
GER II | Mirsad Halilovic Sandra Kiriasis & Stephanie Schneider Marion Thees Francesco Friedrich & Florian Becke |
3.26,09 | |
GER I | Frank Rommel Cathleen Martini & Kristin Steinert Anja Huber Karl Angerer & Alexander Mann |
+ 0,06 | |
CAN I | Jon Montgomery Kaillie Humphries & Heather Moyse Mellisa Hollingsworth Lyndon Rush & Cody Sorensen |
+ 0,87 | |
4 | GBR | Kristan Bromley Paula Walker & Rebekah Wilson Shelley Rudman John James Jackson & Bruce Tasker |
+ 1,65 |
5 | RUS I | Sergej Tsjoedinov Olga Fjodorova & Julia Timofejewa Olga Potylitsina Alexander Subkow & Alexei Wojevoda |
+ 1,97 |
6 | RUS II | Aleksandr Tretjakov Anastasia Skulkina & Margarita Ismailova Jelena Judina Aleksandr Kasjanov & Maxim Belugin |
+ 2,15 |
7 | CAN II | Michael Douglas Helen Upperton & Shelly-Ann Brown Amy Gough Chris Spring & Derek Plug |
+ 2,87 |
8 | USA II | John Daly Elana Meyers & Kristi Koplin Anne O’Shea John Napier & Jesse Beckom |
+ 3,26 |
9 | USA I | Matthew Antoine Bree Schaaf Boyer & Emily Azevedo Katie Uhlaender Steven Holcomb & Curtis Tomasevicz |
+ 3,44 |
10 | SUI | Pascal Oswald Sabina Hafner & Michelle Huwiler Jessica Kilian Gregor Baumann & Jürg Egger |
+ 3,80 |