Nebelhorn Trophy – międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym seniorów rozgrywane w Niemczech od 1969 r. Zawody odbywają się w Oberstdorfie. W jego trakcie rozgrywane są zawody w jeździe indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz par sportowych i tanecznych, choć nie zawsze rozgrywane są wszystkie konkurencje. Od sezonu 2014/15 rozgrywki w kategorii seniorów wchodzą w cykl zawodów Challenger Series organizowanych przez Międzynarodową Unię Łyżwiarską.
Nazwa zawodów pochodzi od nazwy położonego niedaleko szczytu Nebelhorn.
Rok | Złoto | Srebro | Brąz | Źr. |
---|---|---|---|---|
1969 | Günter Anderl | |||
1970 | Klaus Grimmelt | |||
1971 | Erich Reifschneider | |||
1972 | Robert Bradshaw | |||
1973 | John Carlow | Charles Tickner | Paul Cechmanek | |
1974 | David Santee | Kevin Robertson | Paul Cechmanek | |
1975 | Ted Barton | Ken Newfield | Harald Kuhn | |
1976 | Fumio Igarashi | Scott Hamilton | Rudi Cerne | |
1977 | Robert Wagenhoffer | Kurt Kurzinger | Gerd-Walter Gräbner | |
1978 | Allen Schramm | Mark Cockerell | Gary Beacom | |
1979 | Gordon Forbes | Władimir Raszczetnow | Brian Boitano | |
1980 | Tom Dickson | Brian Orser | Rudi Cerne | |
1981 | Heiko Fischer | John Filbig | Kevin Hicks | |
1982 | Leonardo Azzola | Bruno Delmaestro | James Cygan | |
1983 | Heiko Fischer | Richard Zander | André Bourgeois | |
1984 | Richard Zander | Craig Henderson | Leonid Kaznakow | |
1985 | Richard Zander | Douglas Mattis | Laurent Depouilly | |
1986 | Witalij Jehorow | Erik Larson | Kurt Browning | |
1987 | Todd Eldredge | Patrick Brault | Lars Dresler | |
1988 | Aren Nielsen | Marcus Christensen | Christopher Mitchell | |
1989 | Shepherd Clark | Richard Zander | Gleb Bokij | |
1990 | Michael Chack | Nicolas Pétorin | Wołodymyr Petrenko | |
1991 | Ryan Hunka | Nicolas Pétorin | Wołodymyr Petrenko | |
1992 | David Liu | Igoŕ Paszkiewicz | Axel Médéric | |
1993 | Jeffrey Langdon | Michael Weiss | Jean-François Hébert | |
1994 | Ilja Kulik | Shepherd Clark | Aleksandr Abt | |
1995 | Takeshi Honda | Jewhen Pluta | Yosuke Takeuchi | |
1996 | Michael Weiss | Yamato Tamura | Igor Siniutin | [1] |
1997 | Timothy Goebel | Jewhen Pluta | Aleksandr Abt | [2] |
1998 | Trifun Zivanovic | Jewhen Martynow | Witalij Danylczenko | [3] |
1999 | Ilja Klimkin | Witalij Danylczenko | Jayson Dénommée | [4] |
2000 | Anton Kłykow | Derrick Delmore | Dmytro Dmytrenko | [5] |
2001 | Siergiej Dawydow | Jeffrey Buttle | Margus Hernits | [6] |
2002 | Siergiej Dawydow | Benjamin Miller | Fedor Andreev | [7] |
2003 | Nicholas Young | Scott Smith | Nicholas LaRoche | [8] |
2004 | Marc-André Craig | Aleksandr Kondakow | Christopher Toland | [9] |
2005 | Stefan Lindemann | Noriyuki Kanzaki | Tomáš Verner | [10] |
2006 | Tomáš Verner | Parker Pennington | Vaughn Chipeur | [11] |
2007 | Michal Březina | Shaun Rogers | Tomáš Verner | [12] |
2008 | Nobunari Oda | Michal Březina | Yannick Ponsero | [13] |
2009 | Stéphane Lambiel | Iwan Trietjakow | Michal Březina | [14] |
2010 | Tatsuki Machida | Konstantin Mieńszow | Peter Liebers | [15] |
2011 | Yuzuru Hanyū | Michal Březina | Stephen Carriere | [16] |
2012 | Nobunari Oda | Konstantin Mieńszow | Keegan Messing | [17] |
2013 | Nobunari Oda | Jason Brown | Jeremy Ten | [18] |
2014 CS | Jason Brown | Michal Březina | Konstantin Mieńszow | [19] |
2015 CS | Elladj Baldé | Max Aaron | Konstantin Mieńszow | [20] |
2016 CS | Aleksandr Pietrow | Jorik Hendrickx | Grant Hochstein | [21] |
2017 CS | Jorik Hendrickx | Alexander Johnson | Alexander Majorov | [22] |
2018 CS | Keegan Messing | Alexander Majorov | Artur Dmitrijew Jr. | [23] |
2019 CS | Makar Ignatow | Koshiro Shimada | Alexei Bychenko | [24] |
2020 CS | Deniss Vasiļjevs | Gabriele Frangipani | Nikolaj Majorov | [25] |
2021 CS | Vincent Zhou | Adam Siao Him Fa | Mark Kondratiuk | [26] |
2022 CS | Keegan Messing | Lee Si-hyeong | Roman Sadovsky | [27] |
2023 CS | Adam Siao Him Fa | Kazuki Tomono | Koshiro Shimada | [28] |
Rok | Złoto | Srebro | Brąz | Źr. |
---|---|---|---|---|
1969 | Ľudmila Bezáková | |||
1970 | Rita Pokorski | |||
1971 | Dorothy Hamill | |||
1972 | Wendy Burge | |||
1973 | Kath Malmberg | Linda Fratianne | Gerti Schanderl | |
1974 | Priscilla Hill | Barbara Smith | Petra Wagner | |
1975 | Lisa-Marie Allen | Petra Wagner | Dagmar Lurz | |
1976 | Garnet Ostermeier | Carrie Rugh | Deborah Albright | |
1977 | Reiko Kobayashi | Sandy Lenz | Karin Riediger | |
1978 | Editha Dotson | Corinna Tanski | Janet Morrissey | |
1979 | Lynn Smith | Jackie Farrell | Karin Riediger | |
1980 | Vikki de Vries | Alison Southwood | Elizabeth Manley | |
1981 | Cornelia Tesch | Kristy Hogan | Stephanie Anderson | |
1982 | Manuela Ruben | Kelley Webster | Natalja Owczynnikowa | |
1983 | Staci McMullin | Barbara Butler | Karin Telser | |
1984 | Debi Thomas | Juri Ozawa | Sara MacInnes | |
1985 | Cornelia Tesch | Tracey Damigella | Joanne Conway | |
1986 | Holly Cook | Cornelia Renner | Claudia Villiger | |
1987 | Shannon Allison | Carola Wolff | Lindsay Fedosoff | |
1988 | Tonia Kwiatkowski | Josée Chouinard | Patricia Neske | |
1989 | Kyoko Ina | Surya Bonaly | Junko Yaginuma | |
1990 | Surya Bonaly | Marina Kielmann | Marija Butyrska | |
1991 | Kumiko Koiwai | Marina Kielmann | Marija Butyrska | |
1992 | Simone Lang | Kumiko Koiwai | Angela Derochie | |
1993 | Irina Słucka | Susan Humphreys | Ludmiła Iwanowa | |
1994 | Irina Słucka | Shizuka Arakawa | Jennifer Karl | |
1995 | Shizuka Arakawa | Lenka Kulovaná | Jelena Iwanowa | |
1996 | Eva-Maria Fitze | Sydne Vogel | Karen Kwan | [1] |
1997 | Ołena Laszenko | Olga Markowa | Nadieżda Kanajewa | [2] |
1998 | Brittney McConn | Jelena Iwanowa | Veronika Dytrtová | [3] |
1999 | Ołena Laszenko | Sanna-Maija Wiksten | Elina Kettunen | [4] |
2000 | Hałyna Maniaczenko | Sarah Meier | Andrea Gardiner | [5] |
2001 | Ludmiła Nielidina | Ann Patrice McDonough | Kristina Obłasowa | [6] |
2002 | Carolina Kostner | Alisa Drei | Ludmiła Nielidina | [7] |
2003 | Jennifer Don | Lesley Hawker | Olga Najdionowa | [8] |
2004 | Louann Donovan | Alisa Drei | Mira Leung | [9] |
2005 | Jelena Sokołowa | Alisa Drei | Beatrisa Liang | [10] |
2006 | Beatrisa Liang | Arina Martynowa | Katy Taylor | [11] |
2007 | Carolina Kostner | Megan Williams Stewart | Laura Lepistö | [12] |
2008 | Alissa Czisny | Laura Lepistö | Akiko Suzuki | [13] |
2009 | Alissa Czisny | Kiira Korpi | Liu Yan | [14] |
2010 | Kiira Korpi | Viktoria Helgesson | Melissa Bulanhagui | [15] |
2011 | Mirai Nagasu | Elene Gedewaniszwili | Joshi Helgesson | [16] |
2012 | Kaetlyn Osmond | Adelina Sotnikowa | Haruka Imai | [17] |
2013 | Jelena Radionowa | Miki Andō | Ashley Cain | [29] |
2014 CS | Jelizawieta Tuktamyszewa | Alona Leonowa | Gracie Gold | [30] |
2015 CS | Kaetlyn Osmond | Alona Leonowa | Courtney Hicks | [31] |
2016 CS | Mai Mihara | Jelizawieta Tuktamyszewa | Gabrielle Daleman | [32] |
2017 CS | Kailani Craine | Matilda Algotsson | Alexia Paganini | [33] |
2018 CS | Alina Zagitowa | Mai Mihara | Loena Hendrickx | [34] |
2019 CS | Mariah Bell | Kim Ye-lim | Nicole Schott | [35] |
2020 CS | Eva-Lotta Kiibus | Alexia Paganini | Jenni Saarinen | [36] |
2021 CS | Alysa Liu | Jekatierina Kurakowa | Wiktorija Safonowa | [37] |
2022 CS | Loena Hendrickx | Wi Seo-yeong | Eva-Lotta Kiibus | [38] |
2023 CS | Isabeau Levito | Kimmy Repond | Kim Min-chae | [39] |
Rok | Złoto | Srebro | Brąz | Źr. | |
---|---|---|---|---|---|
1969 | Frigge Drzymalla / Michael Weingart | ||||
1970 | Almut Lehmann / Herbert Wiesinger | ||||
Konkurencja nie została rozegrana w 1971 roku | |||||
1972 | Cozette Cady / Jack Courtney | ||||
1973 | Tai Babilonia / Randy Gardner | Corinna Halke / Eberhard Rausch | Ursula Nemec / Michael Nemec | ||
1974 | Kathy Huntchinson / Jamie McGregor | Candace Jones / Don Fraser | Ulrike Wrbik / Richard Scharf | ||
1975 | Cheri Pinner / Dennis Pinner | Alice Cook / William Fauver | Karen Newton / Glenn Laframboise | ||
1976 | Susanne Scheibe / Andreas Nischwitz | Rafaela Dondoni / Mario Dondoni | Kyoko Hagiwara / Sumio Murata | ||
1977 | Gail Hamula / Frank Sweiding | Sheryl Franks / Michael Botticelli | Susanne Scheibe / Andreas Nischwitz | ||
1978 | Barbara Underhill / Paul Martini | Maria di Domenico / Larry Schrier | Tracy Prussack / Scott Prussack | ||
1979 | Caitlin Carruthers / Peter Carruthers | Żanna Ilijna / Aleksandr Własow | Becky Gough / Mark Rowsom | ||
1980 | Susan Garland / Robert Daw | Mary Jo Fedy / Tim Mills | Dana Graham / Paul Wylie | ||
1981 | Jelena Wałowa / Oleg Wasiljew | Melinda Kunhegyi / Lyndon Johnston | Nathalie Tortel / Xavier Videau | ||
1982 | Inna Wolanska / Walerij Spiridonow | Katherina Matousek / Lloyd Eisler | Natalie Seybold / Wayne Seybold | ||
1983 | Inna Utkina / Siergiej Lichanski | Katy Keeley / Gary Kemp | Laurene Collin / David Howe | ||
1984 | Jelena Bieczkie / Walerij Kornijenko | Susan Dungjen / Jason Dungjen | Margo Shoup / Patrick Page | ||
1985 | Ludmiła Kobłowa / Andriej Kalitin | Maria Lako / Michael Blicharski | Lisa Cushley / Neil Cushley | ||
1986 | Melanie Gaylor / Lee Barkell | Ashley Stevenson / Scott Wendland | Lisa Cushley / Neil Cushley | ||
1987 | Michelle Menzies / Kevin Wheeler | Jelena Kwitczenko / Raszyd Kadyrkajew | Twana Rose / Colin Epp | ||
1988 | Cindy Landry / Lyndon Johnston | Jekatierina Murugowa / Artiom Torgaszew | Kenna Bailey / John Denton | ||
1989 | Jelena Leonowa / Giennadij Krasnicki | Jewgienija Szyszkowa / Wadim Naumow | Radka Kovaříková / René Novotný | ||
1990 | Sherry Ball / Kris Wirtz | Natalja Kriestjaninowa / Aleksiej Torczynski | Penny Papaioannou / Raoul LeBlanc | ||
1991 | Sherry Ball / Kris Wirtz | Natalja Kriestjaninowa / Aleksiej Torczynskij | Penny Papaioannou / Raoul LeBlanc | ||
1992 | Swietłana Titkowa / Oleg Machutow | Tiina Muur / Cory Watson | Jodeyne Higgins / Sean Rice | ||
1993 | Caroline Haddad / Jean-Sébastien Fecteau | Jelena Bierieżna / Oļegs Šļahovs | Stephanie Stiegler / Lance Travis | ||
1994 | Marie-Claude Savard-Gagnon / Luc Bradet | Line Haddad / Sylvain Privé | Sarah Abitbol / Stéphane Bernadis | ||
1995 | Shelby Lyons / Brian Wells | Ołena Biłousiwśka / Serhij Potałow | Marina Chałturina / Andriej Krukow | ||
1996 | Danielle Hartsell / Steve Hartsell | Olga Siomkina / Andriej Czuwilajew | Samanta Marchant / Chad Hawse | [1] | |
1997 | Jewhenija Fiłonenko / Ihor Marczenko | Ołena Biłousiwśka / Stanisław Morozow | Natalie Vlandis / Jered Guzman | [2] | |
1998 | Laura Handy / Paul Binnebose | Jacinthe Larivière / Lenny Faustino | Milica Brozovic / Anton Nimenko | [3] | |
1999 | Alona Sawczenko / Stanisław Morozow | Jacinthe Larivière / Lenny Faustino | Julija Obertas / Dmytro Pałamarczuk | [4] | |
2000 | Valérie Marcoux / Bruno Marcotte | Amanda Magarian / Jered Guzman | Stephanie Kalesavich / Aaron Parchem | [5] | |
2001 | Jacinthe Larivière / Lenny Faustino | Valerie Saurette / Jean-Sébastien Fecteau | Laura Handy / Jonathon Hunt | [6] | |
2002 | Valérie Marcoux / Craig Buntin | Julija Obertas / Aleksiej Sokołow | Kathryn Orscher / Garrett Lucash | [7] | |
2003 | Utako Wakamatsu / Jean Sebastian Fecteau | Pascale Bergeron / Robert Davison | Laura Handy / Jeremy Allen | [8] | |
2004 | Marcy Hinzmann / Aaron Parchem | Pascale Bergeron / Robert Davison | Alona Sawczenko / Robin Szolkowy | [9] | |
2005 | Alona Sawczenko / Robin Szolkowy | Meagan Duhamel / Ryan Arnold | Marcy Hinzmann / Aaron Parchem | [10] | |
2006 | Brooke Castile / Benjamin Okolski | Julia Vlassov / Drew Meekins | Angelika Pylkina / Niklas Hogner | [11] | |
2007 | Alona Sawczenko / Robin Szolkowy | Meagan Duhamel / Craig Buntin | Amanda Evora / Mark Ladwig | [12] | |
2008 | Alona Sawczenko / Robin Szolkowy | Marija Muchortowa / Maksim Trańkow | Tetiana Wołosożar / Stanisław Morozow | [13] | |
2009 | Alona Sawczenko / Robin Szolkowy | Tetiana Wołosożar / Stanisław Morozow | Anabelle Langlois / Cody Hay | [14] | |
2010 | Wiera Bazarowa / Jurij Łarionow | Stefania Berton / Ondřej Hotárek | Meagan Duhamel / Eric Radford | [15] | |
2011 | Tetiana Wołosożar / Maksim Trańkow | Wiera Bazarowa / Jurij Łarionow | Caydee Denney / John Coughlin | [16] | |
2012 | Tetiana Wołosożar / Maksim Trańkow | Caydee Denney / John Coughlin | Vanessa James / Morgan Ciprès | [17] | |
2013 | Tetiana Wołosożar / Maksim Trańkow | Maylin Wende / Daniel Wende | Mari Vartmann / Aaron Van Cleave | [40] | |
2014 CS | Yūko Kawaguchi / Aleksandr Smirnow | Jewgienija Tarasowa / Władimir Morozow | Alexa Scimeca / Chris Knierim | [41] | |
2015 CS | Tetiana Wołosożar / Maksim Trańkow | Alexa Scimeca / Chris Knierim | Vanessa James / Morgan Ciprès | [42] | |
2016 CS | Alona Sawczenko / Bruno Massot | Lubow Iluszeczkina / Dylan Moscovitch | Mari Vartmann / Ruben Blommaert | [43] | |
2017 CS | Jewgienija Tarasowa / Władimir Morozow | Alona Sawczenko / Bruno Massot | Jekatierina Aleksandrowska / Harley Windsor | [44] | |
2018 CS | Alisa Jefimowa / Aleksandr Korowin | Alexa Scimeca Knierim / Chris Knierim | Deanna Stellato / Nathan Bartholomay | [45] | |
2019 CS | Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro | Alexa Scimeca Knierim / Chris Knierim | Ryom Tae-ok / Kim Ju-sik | [46] | |
2020 CS | Rebecca Ghilardi / Filippo Ambrosini | Annika Hocke / Robert Kunkel | Cléo Hamon / Denys Strekalin | [47] | |
2021 CS | Minerva Fabienne Hase / Nolan Seegert | Laura Barquero / Marco Zandron | Karina Safina / Łuka Bieruława | [48] | |
2022 CS | Deanna Stellato-Dudek / Maxime Deschamps | Alisa Jefimowa / Ruben Blommaert | Annika Hocke / Robert Kunkel | [49] | |
2023 CS | Minerva Fabienne Hase / Nikita Wołodin | Lucrezia Beccari / Matteo Guarise | Annika Hocke / Robert Kunkel | [50] |
Rok | Złoto | Srebro | Brąz | Źr. |
---|---|---|---|---|
1970 | Angelika Buck / Erich Buck | Kay Webster / Malcolm Taylor | ||
1971 | Angelika Buck / Erich Buck | |||
1972 | Mary-Karen Campell / Johnny Johns | |||
1973 | Rosalind Druce / David Barker | |||
1974 | Judi Genovesi / Kent Weigle | Odette Tolman / Trevor Davies | Jennifer Thompson / Derek Tyers | |
1975 | Lorna Wighton / John Dowding | Jelena Garanina / Igor Zavozin | Marina Zujewa / Andriej Witman | |
1976 | Marina Zujewa / Andriej Witman | Jayne Torvill / Christopher Dean | Carol Long / Philip Stowell | |
1977 | Jayne Torvill / Christopher Dean | Carol Fox / Richard Dalley | Wendy Sessions / Marc Reed | |
1978 | Jelena Garanina / Igor Zavozin | Kim Krohn / Barry Hagan | Joanne French / John Thomas | |
1979 | Gina Aucoin / Hans-Peter Ponikau | Carol Long / John Philpot | Tatjana Durasowa / Siergiej Ponomarenko | |
1980 | Wendy Sessions / Stephen Williams | Birgit Goller / Peter Klisch | Susan Marie Dymecki / Anthony Bardin | |
1981 | Karen Roughton / Marc Reed | Birgit Goller / Peter Klisch | Janice Kindrachuk / Blake Hobson | |
1982 | Marina Klimowa / Siergiej Ponomarenko | Isabelle Duchesnay / Paul Duchesnay | Antonia Becherer / Ferdinand Becherer | |
1983 | Marina Klimowa / Siergiej Ponomarenko | Eleanor DeVera / James Yorke | Antonia Becherer / Ferdinand Becherer | |
1984 | Lois Luciani / Russ Witherby | Irina Żuk / Oleg Pietrow | Kristan Lowery / Chip Rossbach | |
1985 | Majia Usowa / Aleksandr Żulin | Antonia Becherer / Ferdinand Becherer | Doriane Bontemps / Charles Paliard | |
1986 | Antonia Becherer / Ferdinand Becherer | Swietłana Lapina / Gorsha Sur | Michelle McDonald / Michael Farrington | |
1987 | Iłona Mielniczenko / Hennadij Kaśkow | Stefania Calegari / Pasquale Camerlengo | Dorothi Rodek / Robert Nardozza | |
1988 | Iłona Mielniczenko / Hennadij Kaśkow | Elizabeth McLean / Ari Lieb | Jacqueline Petr / Mark Janoschak | |
1989 | Isabelle Sarech / Xavier Debernis | Lisa Grove / Scott Myers | Dominique Yvon / Frédéric Palluel | |
1990 | Isabelle Labossiere / Mitchell Gould | Lisa Bradby / Alan Towers | Christelle Descolis / Ludovic Deville | |
1991 | Irina Łobaczowa / Aleksiej Pospełow | Lisa Bradby / Alan Towers | Christelle Descolis / Ludovic Deville | |
1992 | Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz | Olga Ganiczewa / Maksim Kaczanow | Margarita Drobiazko / Povilas Vanagas | |
1993 | Martine Patenaude / Eric Massé | Rachel Mayer / Peter Breen | Margarita Drobiazko / Povilas Vanagas | |
1994 | Barbara Piton / Alexandre Piton | Ołena Hruszyna / Rusłan Honczarow | Chantal Lefebvre / Patrice Lauzon | |
1995 | Olga Szarutienko / Dmitrij Naumkin | Iwona Filipowicz / Michał Szumski | Agnes Jacquemard / Alexis Gayet | |
1996 | Jekatierina Swirina / Władimir Lelijuch | Eve Chalom / Mathew Gates | Isabelle Delobel / Olivier Schoenfelder | [1] |
1997 | Olga Szarutienko / Dmitrij Naumkin | Nina Ułanowa / Michaił Stifunin | Ałbena Denkowa / Maksim Stawiski | [2] |
1998 | Nina Ułanowa / Michaił Stifunin | Debbie Koegel / Oleg Fiediukow | Alia Ouabdelsselam / Benjamin Delmas | [3] |
1999 | Jamie Silverstein / Justin Pekarek | Alia Ouabdelsselam / Benjamin Delmas | Stephanie Rauer / Thomas Rauer | [4] |
2000 | Chantal Lefebvre / Justin Lanning | Magali Sauri / Michail Stifunin | Marika Humphreys / Witalij Baranow | [5] |
2001 | Sylwia Nowak / Sebastian Kolasiński | Federica Faiella / Massimo Scali | Anastasija Biełowa / Ilja Isajew | [6] |
2002 | Federica Faiella / Massimo Scali | Melissa Gregory / Dienis Pietuchow | Anastasija Biełowa / Ilja Isajew | [7] |
2003 | Swietłana Kulikowa / Witalij Nowikow | Jana Chochłowa / Siergiej Nowicki | Christie Moxley / Aleksandr Kirsanow | [8] |
2004 | Lydia Manon / Ryan O’Meara | Martine Patinaude / Pascal Denis | Phillipa Towler-Green / Phillip Poole | [9] |
2005 | Tanith Belbin / Benjamin Agosto | Margarita Drobiazko / Povilas Vanagas | Christina Beier / William Beier | [10] |
2006 | Sinead Kerr / John Kerr | Morgan Matthews / Maxim Zavozin | Alexandra Zaretsky / Roman Zaretsky | [11] |
2007 | Jennifer Wester / Daniił Barancew | Christina Beier / William Beier | Ałła Beknazarowa / Wołodymyr Zujew | [12] |
2008 | Emily Samuelson / Evan Bates | Alaksandra Zarecka / Raman Zarecki | Jane Summersett / Todd Gilles | [13] |
2009 | Meryl Davis / Charlie White | Alaksandra Zarecka / Raman Zarecki | Katherine Copely / Deividas Stagniūnas | [14] |
2010 | Nathalie Péchalat / Fabian Bourzat | Anna Cappellini / Luca Lanotte | Jekatierina Bobrowa / Dmitrij Sołowjow | [15] |
2011 | Madison Hubbell / Zachary Donohue | Nielli Żyganszyna / Alexander Gazsi | Kharis Ralph / Asher Hill | [16] |
2012 | Madison Chock / Evan Bates | Julija Złobina / Aleksiej Sitnikow | Nielli Żyganszyna / Alexander Gazsi | [17] |
2013 | Madison Hubbell / Zachary Donohue | Ksienija Mońko / Kiriłł Chalawin | Alexandra Paul / Mitchell Islam | [51] |
2014 CS | Kaitlyn Weaver / Andrew Poje | Madison Chock / Evan Bates | Nielli Żyganszyna / Alexander Gazsi | [52] |
2015 CS | Madison Chock / Evan Bates | Alexandra Paul / Mitchell Islam | Anastasia Cannuscio / Colin McManus | [53] |
2016 CS | Anna Cappellini / Luca Lanotte | Madison Chock / Evan Bates | Piper Gilles / Paul Poirier | [54] |
2017 CS | Penny Coomes / Nicholas Buckland | Kana Muramoto / Chris Reed | Kavita Lorenz / Joti Polizoakis | [55] |
2018 CS | Piper Gilles / Paul Poirier | Rachel Parsons / Michael Parsons | Christina Carreira / Anthony Ponomarenko | [56] |
2019 CS | Laurence Fournier Beaudry / Nikolaj Sørensen | Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker | Christina Carreira / Anthony Ponomarenko | [57] |
2020 CS | Natálie Taschlerová / Filip Taschler | Sasha Fear / George Waddell | Darja Popowa / Wołodomyr Bielikow | [58] |
2021 CS | Juulia Turkkila / Matthias Versluis | Katharina Müller / Tim Dieck | Marija Kazakowa / Gieorgij Riewija | [59] |
2022 CS | Lilah Fear / Lewis Gibson | Allison Reed / Saulius Ambrulevičius | Carolane Soucisse / Shane Firus | [60] |
2023 CS | Lilah Fear / Lewis Gibson | Allison Reed / Saulius Ambrulevičius | Juulia Turkkila / Matthias Versluis | [61] |